Leśne Zacisze (Lublin)

Leśne Zacisze, Lublin

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję Leśne Zacisze w Lublinie przy ulicy Jantarowej posiada 11 letnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Inwestor w swoim portfolio może wykazać się wieloma zrealizowanymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie całego Lublina. Planowany termin całkowitej realizacji inwestycji przypada na II kwartał 2016 roku.

Osiedle Leśne Zacisze w Lublinie to propozycja dla osób, które potrzebują spokoju i wytchnienia, a także sprawnej komunikacji z pozostałymi częściami miasta. Osiedle usytuowane jest przy ulicy Jantarowej, która zlokalizowana jest w południowej części Węglina – krzyżuje się z ul. Jana Pawła II. Leśne Zacisze usytuowane jest w jednej z najdynamiczniejszych dzielnic Lublina. Dodatkowym atutem lokalizacyjnym inwestycji jest dobre połączenie ze śródmieściem. W okolicy opisywanego osiedla znajdują się liczne ścieżki rowerowe.

Osiedle Leśne Zacisze będzie składać się z kameralnych, czteropiętrowych budynków, do budowy których wykorzystano materiały najnowszej generacji. Podczas projektowania osiedla wykorzystywano najnowsze rozwiązania architektoniczne – oparte na łączeniu elegancji z nowoczesnością.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje realizację budynków, gdzie zlokalizowane są mieszkania o powierzchni od 36 do 82 metrów kwadratowych. Oferta uwzględnia mieszkania, 1, 2, 3 i 4-o pokojowe, które zostały tak zaprojektowane, aby w jak największym stopniu zaspokajać potrzeby potencjalnych właścicieli.

Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji podziemny parking, a także naziemne miejsca wyznaczone przed budynkiem. Kondygnacja -1 zostanie przeznaczona zarówno na indywidualne miejsca postojowe, a także boksy garażowe. Plan osiedla uwzględnia liczne nasadzenia i przemyślane zagospodarowanie terenu.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.