Leśne Osiedle (Bielsk Podlaski)

Marzenie o własnym domu w najbliższym czasie będą mogli zrealizować mieszkańcy Bielska Podlaskiego, gdzie trwa budowa drugiego etapu Leśnego Osiedla. Kompleks domów jednorodzinnych na obrzeżach Bielska Podlaskiego w przepięknym otoczeniu lasu Pilickiego to wyjątkowe miejsce na osiedlenie się na stałe. Zielone tereny sprzyjają rodzinnym spacerom i rekreacji. Wyjątkowo spokojna okolica oddalona jest od miasta tylko o 7 km, więc dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut, dlatego łatwo będzie pogodzić pracę oraz szkołę z mieszkaniem na Leśnym Osiedlu.

Do sprzedaży trafiały kolejne segmenty w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiada niezależną działkę, która można zaaranżować na przydomowy ogród czy plac zabaw dla dzieci. Większość domów posiada teren o powierzchni niemal 360 metrów kwadratowych, co daje wiele możliwości na zagospodarowanie. Wykonawca podkreśla też, że Leśne Osiedle w Bielsku Podlaskim to tańsza opcja na własny dom niż budowa wolnostojącej nieruchomości na własną rękę. Ponadto wiele mieszkań w centrum miasta jest droższych niż domy w Leśnym Osiedlu. Dom o powierzchni 124,5 mkw kosztuje bowiem tylko 349 tysięcy złotych, co daje niecałe 2800 zł za metr nieruchomości.

Za realizację osiedla opowiada lokalny deweloper, który wcześniej przygotował pierwszy etap inwestycji. W ubiegłym roku do użytku oddano osiem bliźniaków i dwa domy wolnostojące, teraz powstanie kolejnych 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment posiada jednostanowiskowy garaż, przestronny balkon i podjazd dla samochodu. Projekt domu przewiduje część dzienną na parterze, która składać się będzie z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz mniejszej łazienki. Na parterze dostępna będzie główna łazienka i trzy pokoje, które mogą służyć jako sypialnie czy gabinet do pracy. Wszystkie domu oferowane są w stanie deweloperskim, więc kwestie aranżacyjne oraz wykończeniowe każdy właściciel dopasuje do własnych potrzeb.

Wykonawca zadbał natomiast o design zewnętrzny i postawił na modne połączenie bieli i drewna. Jasna elewacja, grafitowy dach i drewniane dodatki tworzą spójną całość w bardzo eleganckim stylu, przypominającym amerykańskie przedmieścia willowych domków. Podjazdy, chodniki oraz osiedlowa droga również zostały atrakcyjnie wykończone i z pewnością będą cieszyć oko przyszłych mieszkańców nowego osiedla w Bielsku Podlaskim. Zgodnie z zapowiedziami inwestora oddanie domów na Leśnym Osiedlu do użytku ma nastąpić już latem 2021 roku. Natomiast rozpoczęła się już przedsprzedaż wszystkich nieruchomości. Na pierwszych klientów czekają rabaty w wysokości nawet 20 tysięcy złotych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.