Golf Park (Tuchom)

Trójmiasto to atrakcyjny punkt do zamieszkania, jednak ze względu na zgiełk dużych miast, coraz chętniej poszukiwane są nieruchomości mieszkaniowe nieopodal trójmiejskiej aglomeracji. Przykładem takiej inwestycji jest osiedle Golf Park w Tuchomiu. Realizacją projektu zajmuje się firma Inpro, która uruchomiła już sprzedaży 12 domów. Pierwsze budynki mają zostać oddane do użytku z końcem września 2018 roku. Budowa kolejnych ma zostać ukończona kilka miesięcy później. Deweloper zachęca kupujących nowoczesnym wyglądem budynków i pięknymi krajobrazami wokoło.

Na osiedlu Golf Park powstanie aż 81 domów jednorodzinnych o różnej powierzchni. Budowane są one w zabudowie bliźniaczej. Wyróżniać je będzie designerski wygląd i wysokiej jakości wykończenie. Tak duża inwestycja została podzielona na kilka etapów. W pierwszej kolejności stawianych jest aż 12 nieruchomości, które mają być gotowe w ciągu roku. Każdy dom sprzedawany jest z działką. Najtańsza nieruchomość kosztuje 623 tys. zł brutto. Nowoczesne osiedle wyposażone będzie w całodobową ochronę, aby mieszkańcy mogli czuć się w bezpiecznie w swoich domach. W pełni ogrodzony teren pozwoli na swobodny wypoczynek na dostępnych przy każdym domu ogródkach oraz ogólnodostępnych placach zabaw oraz boiskach do gry. Mnóstwo zielonych terenów zapewni przyjemne sąsiedztwo i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zainteresowanie domami na Osiedlu Golf Park związane jest w dużym stopniu z jego bardzo atrakcyjną lokalizacją. Do Gdyni są niecałe 7 km, a około 4,5 km od Osiedla znajduje się rozwojowe Chwaszczyno. Niedaleko jest również gdański Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, do którego dojazd samochodem zajmuje nie więcej niż 10 minut. Największym atutem inwestycji jest jednak dostęp do pięknego Jeziora Tuchomskiego, które znajduje się zaledwie 100 m od osiedla. Nazwa Golf Park nawiązuje natomiast do pobliskiego pola golfowego Tokary Golf Club wyposażonego w 18 dołków, co spodoba się zawodowcom, ale też sprawdzi się w przypadku nowicjuszy gry w golfa. Na uwagę zasługuję również ponad trzydziestokilometrowa trasa rowerowa, która łączy Gdańsk Osowę z niedalekim Sianowem.

W ofercie osiedla Golf Park dostępne są zarówno domy jednorodzinne, jak i w zabudowie bliźniaczej. Jasna elewacja, ciemnoszary dach dwuspadowy i pięknie wykończone balkony przewodzą na myśl osiedla z amerykańskich przedmieść. A mnóstwo zielonych elementów wokół domów tworzy niezwykle przyjazne i eleganckie miejsce do zamieszkania. Piętrowe nieruchomości o powierzchni od 158 do 208 metrów kwadratowych umożliwiają różnorodną aranżację, dopasowaną do potrzeb lokatorów. Wszystkie budynki posiadają garaż i zostały wyposażone w najwyższej jakości technologie, zapewniające energooszczędność oraz wysoką izolacyjność dźwiękową. Osiedle połączone jest z gminną siecią kanalizacyjną i posiada nową drogę o szerokości 5 m wraz z chodnikiem.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.