Domy szeregowe Szosowa (Sosnowiec)

Województwo śląskie należy do najbardziej zaludnionych terenów w Polsce. Zapotrzebowanie na nowe nieruchomości stale rośnie, dlatego deweloperzy realizują kolejne, bardzo atrakcyjne inwestycje. Jedną z aktualnie prowadzonych jest budowa osiedla domów bliźniaczych w zabudowie szeregowej w Sosnowców. Komfortowe nieruchomości w ciągu kilkudziesięciu miesięcy mają być gotowe do zamieszkania.

Osiedle domków budowane jest na terenie popularnie nazywanym łąkami w Sosnowcu-Milowicach. Warunkiem realizacji całej inwestycji jest przygotowanie drogi dojazdowej, która pozwoli wygodnie dojechać do poszczególnych domów i okolicznych dróg. Nowa droga ma też łączyć ulicę Baczyńskiego z ulicą Szybikową w Czeladzi, usprawniając w ten sposób poruszanie się po całej okolicy. Za budowę osiedla domów szeregowych Szosowa odpowiada deweloper Eco Inwest z Oświęcima, który zamierza w tym miejscu stworzyć wysokiej klasy zabudowę dla klientów poszukujących nieruchomości o podwyższonym standardzie.

Wszystkie domy szeregowe odznaczają się wyjątkowo niskim zużyciem energii oraz atrakcyjnym wykończeniem. Jasna, niemal biała elewacja oraz ciemno szary, spadzisty dach to ponadczasowa klaska, która sprawia, że nieruchomość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Do tego wykorzystanie obudowy na zewnętrznej ścianie w tym samym kolorze co dach, tworzy spójną i zaskakującą koncepcję architektoniczną. Przestrzeń wokół okien także będzie grafitowa, podobnie jak wjazd do garażu, dzięki temu domy mają swój unikatowy charakter. Pomimo prostej konstrukcji prezentują się nowocześnie i unikatowo.

Dwupiętrowe domy można dowolnie zaaranżować oraz dodatkowo zaadaptować poddasze na cele mieszkaniowe. Powierzchnia ponad 140 metrów kwadratowych gwarantuje wygodną przestrzeń dla wszystkich domowników. Na parterze zaplanowano przestronny salon z aneksem kuchennym, gabinet, mniejszą łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze powstaną sypialnie, główna łazienka oraz garderoba. Poddasze natomiast doskonale sprawdzi się jako pokój zabaw dl dzieci, pokój gościnny lub biblioteka. Cena za cały dom oscyluje w graniach pół miliona złotych. Wszystkie domu oferowane są w stanie deweloperskim.

W sąsiedztwie osiedle budowane są indywidualne domy jednorodzinne, co czyni teren tzw. łąk, dobrze zapowiadających się miejscem do osiedlenia się na stałe. Wraz z pojawieniem się różnorodnych nieruchomości pojawią się także lokale usługowe i inne udogodnienia infrastrukturalne. Natomiast dojazd do centrum Sosnowca nie stanowi większego problemu i zajmuje kilkanaście minut, więc bardzo łatwo załatwić wszelkie niezbędne sprawunki.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.