Domki szeregowe na rogu Górnej i Opani (Puławy)

Zabudowa szeregowa ma coraz więcej zwolenników. Nowe osiedla, oferujące wygodne i niedrogie domy powstają w całej Polsce. Jedno z nich budowane jest w Puławach, na skrzyżowaniu ulic Górnej i Juliana Opani. Łącznie ma powstać dziewięć domów, w których będzie można zamieszkać już za kilkanaście miesięcy. Za realizację inwestycji odpowiada lokalna firma Makore Import-Eksport, która do tej pory wybudowała puławskie HTM-y oraz biurowce przy ul. Fieldorfa-Nila.

Nieruchomości zostaną wybudowane w nowoczesnym stylu. Będą ustawione naprzeciwko siebie – trzy po jednej, cztery po drugiej stronie. Z tego powodu powstanie droga wewnętrzna, która będzie łączyć się z ulicą Opani. Dbając o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców zaplanowano budowę ogrodzenie ze specjalną bramą automatyczną. Co ciekawe Makore Import-Eksport ostateczny wygląd nieruchomości omawiał z przyszłymi mieszkańcami, dlatego domy różnią się od siebie, gdyż są indywidualnie dopasowane do potrzeb danej rodziny. Atutem osiedla jest też dogodna lokalizacja w bliskiej odległości różnorodnych sklepów, punktów usługowych, przechodni medycznych. Wszystkie sprawunki można załatwić na miejscu w krótkim czasie. W pobliżu domów znajdują się też szkoły i przedszkola, co jest niezwykle istotne dla młodych małżeństw.

Puławskie domy będą miały od 100 do 130 metrów kwadratowych powierzchni, by stworzyć komfortowe wnętrze. Dodatkowo każdy dom posiadać będzie garaż oraz przestronny balkon. Przydomowe ogródki będą ogrodzone, by zagwarantować lokatorom prywatność. Zgodnie z założeniem planu budowlanego, wykonawca zamierza zainstalować ogrzewanie gazowe, tańsze w eksploatacji. Ponadto w planach jest zastosowanie energooszczędnych rozwiązań termoizolacyjnych. Podczas nieobecności domowników temperatura będzie niższa, by niepotrzebnie nie tracić energii. Możliwość ustawienie poziomu światła także pozwoli na obniżenie rachunków za prąd.

Domy wyposażone w praktyczne rozwiązania wzbudzają duże zainteresowania w branży nieruchomości, dlatego wykonawcy osiedli stale ] rozwijają swoje projekty i wprowadzają kolejne technologie. Dzięki temu nieruchomości stają się też bardziej przyjazne dla środowiska. Budowa szeregowców w Puławach ma przebiegać bardzo szybko. Wykonawca zapowiada, że już w drugim kwartale 2020 roku mieszkańcy będą mogli odbierać klucze do swoich nowych nieruchomości. Cena domu jest bardzo atrakcyjna, najtańsze kosztują 520 tys. zł, najdroższe około 600 tys. zł, co daje niecałe 6 tysięcy za metr kwadratowy nowoczesnej nieruchomości. Większość domów została już sprzedana.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.