Czeremchowa Ostoja (Warszawa)

Czeremchowa Ostoja

Czeremchowa Ostoja to nowoczesne osiedle segmentów, które powstaje na warszawskiej Białołęce. P&K Development odpowiedzialny za budowę nowego osiedla jest jednym z największych deweloperów na terenie powiatu legionowskiego. Dodatkowo może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w budowie i sprzedaży domów w zabudowie jednorodzinnej, szeregowej i bliźniaczej. Inwestor największą wagę przywiązuje do tego, aby powstające budowle były przyjazne, estetyczne i zaspokajały potrzeby klientów. Takie też ma być osiedle Czeremchowa Ostoja, które do użytku zostanie oddane w I kwartale 2020 r.

Osiedle powstaje w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy, a jednocześnie zapewnia szybkie i łatwe dostanie się do centrum Warszawy, które znajduje się zaledwie 13 kilometrów od Czeremchowej Ostoi. Nieopodal powstających domów znajduje się trzypasmowa ulica Modlińska, dzięki której szybko dojedziemy samochodem w wybrane miejsce. Jeśli jednak wybierzemy komunikację miejską to także nie ma problemu, gdyż w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa. W promieniu 5 km od osiedla znajdują się liczne przedszkola i szkoły, zarówno publiczne, jak i prywatne oraz Park Henrykowski, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym lokatorom.

Istotne jest też to, że do każdego z 24 powstających domów przynależy ogródek oraz miejsce postojowe. A to wszystko w cenie mieszkania. Za metr kwadratowy zapłacimy już od 5,113 zł. Deweloper w swojej ofercie przewiduje sprzedaż pięciopokojowych domów o powierzchni od 109 do 120 m kw. Dodatkowo architektura osiedla i zastosowane nowoczesne technologie dadzą nam niemal nieskończone możliwości wykończenia oraz aranżacji wnętrz. Inwestor gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację powstających obiektów, ponieważ do budowy wykorzystuje jedynie materiały budowlane czołowych producentów. Plusem jest również to, że P&K Development w doborze technologii i materiałów budowlanych kieruje się energooszczędnością. Także każdy segment będzie miał oddzielne przyłącza mediów z sieci miejskiej, czyli prądu, gazu, wody i kanalizacji.

Zakupione domy będą w standardzie deweloperskim, który obejmuje m.in. okna, parapety, posadzki, tynki, instalacje elektryczne i teletechniczne, instalacje wodną i kanalizacyjną, piec gazowy wraz z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym w wybranych pomieszczeniach oraz instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Dodatkowo deweloper może zaproponować projekty wykończenia wnętrz.

Segmenty będą doskonale ocieplone i wyposażone w okna wykonane w technologii pasywnej. Dodatkowo każdy segment będzie miał własną instalację wentylacji mechanicznej. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania zapewnia odzyskiwanie energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora. Rekuperacja – wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze i usuwa powietrze o wysokiej zawartości CO2 zużyte w domu. Istotne jest to, że taka wymiana powietrza trwa cały rok we wszystkich pomieszczeniach. Dzięki temu bez otwierania okien można oddychać świeżym filtrowanym powietrzem i co najważniejsze w okresie zimowym zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania budynku.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.