Botanica Konstancja (Konstancin-Jeziorna)

Zapotrzebowanie na domy jednorodzinne stale rośnie, szczególnie duży popyt widoczny jest na przedmieściach dużych miast. Przykładem jednej z najważniejszych inwestycji w okolicach Warszawy jest osiedle Botanica Konstancja, które nawiązuje do lokalnej przyrody i alei kwiatowych. Piękne osiedle domków jednorodzinnych budowany jest przez stołecznego dewelopera, firmę Citybud. Wszystkie domu oferowane są w stanie surowym.

Przepiękne osiedle powstaje nieopodal Ogrodu Botanicznego w Powsinie oraz Lasu Kabackiego. Doskonała lokalizacja z pewnością sprawdzi się dla młodych małżeństw, które w takim miejscu mogą cieszyć się ciszą i spokojem w rodzinnym gronie. Osiedle Botanica Konstancja budowane jest w gminie Kontancin-Jeziorna przy ul. Wczasowej, skąd łatwo dojechać do centrum Warszawy oraz różnorodnych sklepów i punktów usługowych. Co ważne, osiedle jest zamknięte, strzeżone i objęte całodobowym monitoringiem dla bezpieczeństwa mieszkańców.

Projekt kompleksu przewiduje budowę domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 240 do 260 metrów kwadratowych. Taki metraż pozwala na ciekawą i komfortową aranżację. Ponadto każdy segment posiada niezależny garaż na dwa samochodowy oraz przydomowy ogródek, który można przeznaczyć na plac zbaw dla dzieci lub piękny ogród. Osiedle odznacza się również nowoczesną i jednocześnie bardzo elegancką architekturą, która przywodzi na myśl zachodnioeuropejskiej dzielnice willowe.

Każdy dom wyposażony jest w przestronny salon z wysokim kominkiem oraz dwupiętrowymi przeszkleniami. Ogromna okna zapewniają mnóstwo cennego, naturalnego światła przez cały rok. Ponadto przestronne trasy pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na okoliczne tereny zielone. Geometryczna brała budynków dodaje uroku i pozwala na wydzielenie wygodny stref w domu. Wykonawca postawił na białą elewacją i grafitową cegłę oraz drewniane dodatki. Ważnym aspektem osiedla jest też część wspólna, na którą składać się będzie osiedlowe jeziorko z pomostem i strefą zabaw i rekreacji dla wszystkich mieszkańców osiedla.

W sprzedaży znajduje się 80 bliźniaków, których cena w zależności od metrażu kształtuje się na poziomie 1 300 000 do 1 800 000 złotych, co daje niecałe 5,5 tysiąca za metr kwadratowy. Taka stawka w okolicach Warszawy należy do bardzo atrakcyjnych. Zwłaszcza, że w pobliżu jest w pełni rozwinięta infrastruktura – szkoły, przedszkola, sklepy oraz przystanek komunikacji autobusowej, który zapewni dojazd do stacji metra. Dogodne połączenie z oddaloną o niecałe 20 km Warszawą pozwoli na pracę w stolicy również w sytuacji braku samochodu. Osiedle Botanica Konstancja powinno być gotowe w trzecim kwartale 2020 roku. Wiele z oferowanych domów znalazła już swoich właścicieli.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.