Sójcze Wzgórze (Szczecinek, Trzesieka)

Wizualzacja 3D osiedla domów szeregowych

Atrakcyjne i nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych powstaje na przedmieściach Szczecinka. Budowa potrwa przynajmniej kilkanaście miesięcy, niemniej przedsprzedaż na pierwsze segmenty mieszkalne już się rozpoczęła. Deweloperzy z większą dozą ostrożności rozpoczynają obecnie inwestycje, jednak zainteresowanie domami w zabudowie bliźniaczej nadal jest wysokie. Takie nieruchomości kupują osoby posiadające gotówkę, gdyż aktualnie kredyt hipoteczny jest nieopłacalny. Na takich klientów liczy właśnie lokalny deweloper Sigma Plus.

Przyjemny teren do rekreacji na świeżym powietrzu oraz dostęp do miejskiej infrastruktury. Takie ma być osiedle Sójcze Wzgórze w zachodniej części Szczecinka. Dzięki takiej lokalizacji będzie można szybko dojechać do centrum i jednocześnie cieszyć się widokiem lasów i pięknej okolicy. Osiedle łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej miejscowości oraz dostęp do zielonych terenów na przyjemne rodzinne spacery. Wszystkie domy będą parterowe i składać się będą salonu wraz z jadalnią i aneksem kuchennym, przestronnej łazienka oraz dwóch lub trzech pokoi, które będą mogły służyć jako sypialnie. Co ważne, wszystkie pomieszczenia będą wysokie – około 2,8 metra. Całkowita powierzchnia domu wyniesie około 90 metrów kwadratowych. Taki układ pozwoli jest obecnie najpopularniejszy, gdyż większość osób odchodzi od piętrowych domów, które są mniej funkcjonalne. Niemniej wykonawca oferuje również możliwość adaptacji poddasza, które zapewni dodatkową przestrzeń na np. gabinet służbowy czy pokój zabaw dla dzieci.

Warto też dodać, że w bryle budynku zaplanowano wewnętrzny garaż, a na zewnątrz dostępem będzie drugie miejsce postojowe. Cały podjazd wyłożony będzie kostką brukową. Wszystkie nieruchomości sprzedawane są w stanie surowym, ale posiadać będą instalację eklektyczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną. Ponadczasowa aranżacja w postaci jasnej elewacja i grafitowej dachówki będą dobrze komponować się z lokalnym otoczeniem podobnych domów jednorodzinnych Każdy dom posiadać niezależną działkę rekreacyjną o powierzchni około 200 metrów kwadratowych, którą można dowolnie zaadaptować, np. na piękny ogród lub strefę zabaw dla dzieci patio. Ponadto w projekcie uwzględniono przestronne balkony z przeszkloną balustradą.

Osiedle Sójcze Wzgórze będzie ogrodzone i monitorowane, aby zapewnić mieszkańcom jak największe poczucie bezpieczeństwa. W odległości kilku kilometrów znajduje się wszystko, co niezbędne – sklep spożywczy, szkoły i przedszkola oraz różne lokale usługowe. Dla amatorów aktywności na świeżym powietrzu dostępne są ścieżki rowerowe i piesze. Niedaleko znajduje się też malownicze jezioro Trzesiecko. Cena pojedynczego segmentu oscyluje w graniach 440 tysięcy złotych, co w przeliczeniu daje 4900 zł za mkw. Domy mają być gotowe pod koniec 2023 roku.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Sójcze Wzgórze

Miejscowość: Szczecinek

Termin oddania: koniec 2023

Deweloper: Sigma Plus

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.