Przystań pod Lasem (Chrząstawa, k. Wrocławia)


Osiedle domów, które powstaje w okolicach Wrocławia ma być jednym z bardziej luksusowych w Polsce. Prywatna plaża, piękne otoczenie oraz nowoczesny design. Dodatkowym atutem ma być położenie Przystani Pod Lasem – 20 kilometrów od dużego miasta, Wrocławia. Jak ma wyglądać najnowsza inwestycja?

Przystań Pod Lasem

Etap pierwszy budowy osiedla obejmuje 16 domów (8 dostępnych już teraz w przedsprzedaży). Deweloper zaplanował ich budowę na działkach o różnych powierzchniach. Największe z nich będą miały 900 m2, mniejsze – 680m2. Metraż samych domów będzie jednakowy – 139,25m2. Każda z nieruchomości będzie posiadała własny podjazd dla samochodu.

Co będzie w środku?

 • Projekty wnętrz miały bazować na tym, co obecnie jest modne w architekturze. Priorytetem natomiast mimo wszystko miała być ich funkcjonalność. W Przystani pod Lasem można zakupić dom dwupiętrowy, gdzie na parterze znajdywać się będą:
 • salon,
 • aneks kuchenny,
 • bezpośrednie wyjście do ogrodu,
 • jadalnia,
 • niewielka łazienka,
 • wiatrołap.

Na piętrze natomiast umieszczone zostaną trzy, sporych rozmiarów pokoje sypialniane (jeden z nich będzie posiadał garderobę) i łazienka o dość dużym metrażu.
Jaki ma być design?

Standardem w każdym z domów będą ogromne okna. Umieszone będą w każdym z pomieszczeń, oprócz łazienki. Deweloper ma na celu zapewnić w ten sposób nowoczesny design w całym domu oraz odpowiednio doświetlić wnętrza przy pomocy światła dziennego. W każdej z nieruchomości będzie również zainstalowane ogrzewanie podłogowe, co ma umożliwić mieszkańcom ograniczenie liczby grzejników zamontowanych na ścianach.

Pakiety wykończeniowe od dewelopera

Każdy właściciel domu będzie mógł zaprojektować jego wnętrze według własnego uznania. Istnieje jednak możliwość wykupienia pakietu, który zagwarantuje wykończenie domu przez profesjonalistów. Mają się oni zajmować nie tylko projektem, ale również remontem. Właściciel nieruchomości będzie miał zatem wybór czy chce sam wykończyć swoje mieszkanie czy woli wprowadzić się do gotowego, umeblowanego domu.

Lokalizacja osiedla

Inwestycja powstaje w Chrząstawie Wielkiej – 5 kilometrów od Jelcza-Laskowic i około 20 kilometrów od dużego miasta, jakim jest Wrocław. Przystań Pod Lasem buduje się w sąsiedztwie terenów, które objęte są programem Natura 2000. W okolicy znajduje się również przepiękny zalew. A jedna z jego plaż będzie służyć mieszkańcom i będzie to teren przeznaczony do ich indywidualnego użytku.

Dodatkowe informacje

Przystań pod Lasem to osiedle, które jest stworzone z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Deweloper zapewnia również, że:

 • Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone przez firmę ochroniarską 24/h
 • Domy zbudowane zostaną w sąsiedztwie lasów, z wyznaczonymi ścieżkami dla fanów pieszych wycieczek,
 • Placówki wychowawcze (żłobki, przedszkola, szkoły) znajdują się w niedalekiej odległości od osiedla,
 • W 2019 roku, w grudniu ma powstać nowe połączenie kolejowe z Wrocławiem.

Nowe osiedle domów, powstające w okolicach Wrocławia, to może być bardzo udana inwestycja. Bliskość natury połączona z potrzebą korzystania z uroków i możliwości dużego miasta to prawdopodobnie dobry kompromis dla osób niezdecydowanych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.