Michałowice Parkowa (Michałowice k. Warszawy)

Wizualizacja osiedla domów jednorodzinnych

Nieopodal warszawy powstaje kolejne osiedle domów jednorodzinnych. Inwestycja realizowana jest przez firmę RealCo Property Investment and Development. Tym razem nowe nieruchomości powstaną w podwarszawskich Michałowicach. Będą to domy w zabudowie bliźniaczej. Mają być gotowe pod koniec 2023 roku. Głównym wykonawcą osiedla o nazwie Michałowice Parkowa jest MAO Company.

Osiedle Michałowice Parkowa to nowoczesna inwestycja, składająca się z 24 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Budowa przy ulicy Parkowej w miejscowości Michałowice już się rozpoczęła i potrwa do końca 2023 roku. Domy oferowane są w stanie surowym w dwóch metrażach – 142 oraz 146 mkw. Co ważne, do każdego bliźniaka przynależy przestronna działką rekreacyjna o powierzchni około 500 metrów kwadratowych. Warto dodać, że budynki połączone są garażami, co tworzy swoistą separacją od sąsiadów i daje większe poczucie prywatności.

Lokalizacja w oddalanej o niecałe 15 km od Warszawy wsi będzie doskonała dla rodzin z małymi dziećmi, którzy poszukują miejsca do zamieszkania na stałe. Piękna i spokojna okolica przy jednoczesnym dostępie do atutów stolicy zapewni pełen komfort dla mieszkańców osiedla. Samochodem dojazd zajmuje około 30 min. Szybsza alternatywą jest skorzystanie z kolejki WKD, która zatrzymuje się na stacji Michałowicach. Lokalna infrastruktura również jest dobrze rozwinięta, więc codzienne sprawunki może załatwić na miejscu. W pobliżu osiedla znajduje się sklepy spożywcze oraz apteki i lokale usługowe. Natomiast w odległości około 2 km dostępne jest przedszkole oraz szkoła podstawowa. Dużą zaletą są także liczne ścieżki rowerowe i spacerowe – doskonałe na rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Domy Michałowice Parkowa będą wyróżniać się na tle lokalnej zabudowy za sprawą ciekawej koncepcji architektonicznej. Elewacja w kolorze piaskowca oraz ciemnoszare, spadziste dachy stworzą bardzo nowoczesne domy. Uzupełnieniem są wysokie, panoramiczne okna i czarne pomieszczenia garażowe. Wykonawca stosuje tylko materiały wysokiej jakości oraz różne proekologiczne rozwiązania. Mieszkańcy dzięki temu będą mogli korzystać z energooszczędnej wentylacji mechanicznej oraz stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo domy będą przygotowane pod instalację paneli fotowoltanicznych, klimatyzacji, kominka czy systemu smart dom. Koszt pojedynczego elementu oscylować będzie w graniach 7 tys. zł za mkw, a to oznacza, że za nowy domu przed wykończeniem trzeba będzie zapłacić około 1 miliona złotych.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Nazwa: Michałowice Parkowa

Miejscowość: Michałowice

Termin oddania: koniec 2023

Deweloper: RealCo

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.