Złote Piaski (Zielona Góra)

Osiedle „Złote Piaski” jest osiedlem domów jednorodzinnych położonych w Zielonej Górze przy ulicy Suchej. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, funkcjonalność i piękny krajobraz. Osiedle „Złote Piaski” budowane jest etapami i już zdążyło zyskać dużą popularność.

Wyjątkowość tego osiedla tkwi w połączeniu nowoczesności i tradycji. Wielopokoleniowe domy wybudowane są w technologii tradycyjnej, ale są zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać wygodę, funkcjonalność, a przede wszystkim potrzeby każdego mieszkańca.

O wyjątkowości i niepowtarzalności tego osiedla świadczą liczne tereny zielone oraz ogrody o powierzchni ok. 800 m kw. Stanowią one wspaniałe miejsca zabaw dla dzieci oraz wypoczynku i oderwania się od miejskiego zgiełku i hałasu. Położenie osiedla sprawia, że mieszkańcy „Złotych Piasków” tworzą wyjątkową społeczność. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie też bezpieczeństwo.

Osiedle „Złote Piaski” jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Zielonej Góry. Znajduje się ok. 8 km od ścisłego centrum. Do osiedla prowadzi bezpośrednio dogodna asfaltowa droga dojazdowa. Przy wjeździe na osiedle staną dwie bramy z logo osiedla „Złote Piaski”. Szerokie, wewnętrzne drogi zostaną wyłożone betonową kostką i oświetlone. Powstaną też chodniki z elementami zieleni, które dopełnią całą inwestycję.

Deweloper w sprzedaży oferuje trzy rodzaje domów. Pierwszy z nich to dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 68,07 m kw., a powierzchnia działki od 380 m kw. Cena zakupu to ok. 289 000 zł. Drugi rodzaj sprzedawanych nieruchomości to domy bez garażu. Ich powierzchnia użytkowa wynosi 97 m kw., powierzchnia działki od 750 m kw., a cena zakupu rozpoczyna się od 384 000 zł. Trzeci i ostatni rodzaj oferowanych domów to domy z garażem. Powierzchnia użytkowa wynosi 127 m kw., powierzchnia działki od 750 m kw. Dom z garażem można kupić od 424 000 zł.

Każdy z domów posiada dostęp do wody z sieci miejskiej oraz z własnej studni znajdującej się na terenie działki. To klient decyduje, z którego ujęcia wody będzie chciał korzystać. Oprócz tego domy posiadają przyłącza do sieci gazowej oraz przyłącze sieci energii elektrycznej. Dodatkowo budynki są skonstruowane tak, aby każdy mógł indywidualnie dostosować układ pomieszczeń zgodnie z własnymi potrzebami i potrzebami swojej rodziny.

Inwestor przy budowie domków jednorodzinnych zastosował najnowsze technologie, m.in. trzyszybowe okna firmy VEKA; drzwi wejściowe firmy STOLBUD o grubości 90 mm, które zapewniają wysoką izolację od zimna; solidne materiały budowlane charakteryzujące się wysoką izolacyjnością termiczną oraz wytrzymałością. Ściany nośne oraz ścianki działowe zbudowane są z bloczków YTONG.

Warto wspomnieć również, że inwestor otrzymał Specjalną Nagrodę Lubuskiej Izby Budownictwa za koncepcję budowy osiedla domków jednorodzinnych uwzględniającą oczekiwania mieszkańców miasta Zielona Góra rozszerzonego o przyłączoną gminę.

Obecnie na osiedlu „Złote Piaski” dostępnych jest 17 domów. Jeden w zabudowie bliźniaczej, 11 z garażem i 5 bez garażu.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.