Wille Jagielska (Warszawa)

Wille Jagielska

Deweloper Rawa Sp. z o. o. realizuje budowę willi w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, przy ulicy Jagielskiej. Na całą inwestycję składa się 18 domów jednorodzinnych, które usytuowane są blisko Lasu Kabackiego. W okolicy inwestycji znajdują się liczne przedszkola, szkoły i sklepy.

Wille Jagielska to propozycja dla osób ceniących komfort, jakość wykonania, a także prywatność. Domy są usytuowane w przestronnych ogrodach, na działkach o powierzchni od 700 do 1000 metrów kwadratowych.

Należy podkreślić, że domy budowane są w najwyższym standardzie wykonania, przy wykorzystaniu naturalnych materiałów, a także najnowszych technologii. Powierzchnie budynków wahają się od 204 do 404 metrów kwadratowych, na których zaprojektowano pięć pokoi. Domy mogą zostać indywidualne zaaranżowane, tak aby w pełni odpowiadały potrzebom właścicieli. Każda willa została zaprojektowana w taki sposób, aby wyodrębnić specjalną strefę małżeńską, mającą zagwarantować pełną prywatność mieszkańcom.

Każdy dom, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii izolacyjnych, został wyposażony w zintegrowany system grzewczy. Dodatkowo, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa mieszkańców budynki posiadają system „niewidzialne kraty”, a także rolety antywłamaniowe, które są zintegrowane w system alarmowy. Wille Jagielska to inteligentne domy, zarządzane przez system „Fibro”. Każdy budynek wyposażony jest w garaż, którego powierzchnia umożliwia przechowywanie dwóch samochodów. W willach zostały zamontowane odkurzacze centralne, a budynki posiadają liczne pomieszczenia gospodarcze.

O wyjątkowości opisywanej inwestycji świadczy również dogodna lokalizacja. Dojazd z osiedla – Wille Jagielska do Centrum Warszawy oraz Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina wynosi około 15 minut. Sąsiadujący z osiedlem przystanek autobusowy gwarantuje sprawne dotarcie do stacji metra. Zaś zrealizowana obwodnica umożliwia komfortowy dojazd do Centrum samochodem.

Cena za metr kwadratowy nieruchomości wynosi od 7 358 do 9 574 zł. Dom o powierzchni 258 metrów kwadratowych na działce o wielkości 954 metry kwadratowe jest dostępny w ofercie za ok. 2 480 000 zł.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.