Słoneczny Raj (Katowice)

Kameralne domy jednorodzinne wkrótce będą dostępne dla mieszkańców Katowic. Inwestycja o nazwie Słoneczny Raj realizowana jest przy ul. Słonecznikowej i liczy 36 atrakcyjnych domów w zabudowie szeregowej. Nowe osiedle powstaje w zielonej dzielnicy Katowic, dzięki czemu zapewni wygodę mieszkania w dużym mieście przy jednoczesnym spokoju, bez hałasu i zgiełku.

Osiedle Słoneczny Raj oznacza się nowoczesną architekturą. Architektura domów opiera się na specjalnej, bardzo nowoczesnej płycie hpl, zwanej drewnopodobną, dzięki czemu budynki wyglądają jakby były wykonane z drewna. Ponadto taki design nadaje całej inwestycji bardzo przytulanego charakteru. Natomiast jasna i prosta aranżacja wnętrz ma zapewnić elegancki i modny wygląd każdego z dostępnych domów. Inwestycja skierowana jest do rodzin, które poszukują właściwego miejsca do osiedlenia się na stałe. A prężnie rozwijające się Katowice potrzebują nowych osiedli, które spełniać będą wszelkie wymogi.

Domy o powierzchni około 100 metrów kwadratowych zapewniają komfort i wiele swobody. Wszystkie posiadać będą balkony z ażurową barierką oraz przydomowe ogródki do spędzania rodzinnego czasu na świeżym powietrzu. Działki mają mieć nawet 300 mkw, co pozwoli na zaaranżowanie przepięknego ogrodu czy zaskakującego patio z wiatą. Ciekawy układ okien we wszystkich budynkach ma zapewnić wiele naturalnego światła. Osiedle Słoneczny Raj będzie ogrodzone, a brama wjazdowa będzie sterowana pilotem, by stworzyć bezpieczną oazę dla mieszkańców. Klient może samodzielnie zdecydować, jaki układ będzie miał dom, by dopasować wielkość pomieszczeń do indywidualnych preferencji. Domy wyposażone będą w garaże bądź zadaszone miejsca postojowe na podjeździe. Każdy z domów daje możliwość ciekawego zagospodarowania przestrzeni, wydzielając gabinet do pracy czy strefę zabaw dla dzieci. Wykonawca osiedla, czyli deweloper Trojan przewidział też na parterze niezbędne pomieszczenie gospodarcze, gdzie może znajdować się pralnia lub magazyn.

Największym atutem osiedla „Słoneczny Raj” w Katowicach Piotrowicach jest jakość powietrza w tym rejonie. Otoczenie zieleni sprawia, że jest ono znacznie czystsze. Mieszkańcy Śląska od wielu lat borykają się z problemem smogu, dlatego możliwość zamieszkania w zielonej strefie to bardzo ważny argument. Ponadto dojazd do centrum aglomeracji zajmuje tylko kilkanaście minut, więc łatwo będzie pogodzić pracę z nowym miejscem pobytu. Stale rozwijająca się infrastrukturą w południowej część Katowic dobrze rokuje na przyszłość. Młode i jednocześnie prestiżowe miejsce szybko zyska ciekawe punkty usługowe. Cena za nowy dom w stanie deweloperskim ma być atrakcyjna i w zasięgu większości katowickich rodzin. Metr kwadratowy nieruchomości ma kosztować niecałe 5 tys. złotych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.