Słoneczne Zacisze (Łódź)

Osiedle Słoneczne Zacisze

Osiedle Słoneczne Zacisze położone jest we wschodniej części Łodzi, na osiedlu Widzew, przy ulicy Rataja 41. Atutami nowej inwestycji jest dogodna lokalizacja, wysoka jakość budynków, a także trzy, duże przestrzenie rekreacyjne.

Nowe osiedle będzie składać się z:

  • 15 jednorodzinnych, wolnostojących domów z garażami na jedno auto,
  • 18 nowych, jednorodzinnych domów bliźniaczych z garażami na dwa auta,
  • a także 5 budynków w zabudowie szeregowej z garażami na jeden samochód.

Budynki usytuowane są na przestronnych działkach. Wielkość działki dla zabudowy szeregowej wynosi od ok. 301 metrów kwadratowych, zaś dla domów wolnostojących do 857 metrów kwadratowych (w zależności od rozmieszczenia na osiedlu).

Inwestycję charakteryzuje nowoczesna zabudowa, przydomowa zieleń, a także leśna okolica. Dojazd z osiedla do centrum Łodzi zajmuje zaledwie 15 minut. Z kolei odległość do skrzyżowania ulic Piotrowskiej z ulicą Piłsudskiego wynosi jedynie 12 kilometrów.

W ofercie osiedla  Słoneczne Zacisze znajduje się mały dom, którego powierzchnia wynosi ok. 147 metrów kwadratowych z garażem i jest dostępny w dwóch odsłonach elewacji: z otwartą i zamkniętą loggią. Budynek składa się z dwóch poziomów mieszkalnych. Na parterze zaprojektowano salon, kuchnię, jadalnię, łazienkę i przedsionek. Zaś na piętrze znajdują się trzy sypialnie, z których jedna (główna) posiada garderobę oraz oddzielną łazienkę.

W ramach nowej inwestycji dostępne są także duże domy, których wielkość wynosi ok. 180 metrów kwadratowych. Ich parter został zagospodarowany na pokój dzienny, jadalnię i otwartą kuchnię. Na parterze znajduje się również niewielkich rozmiarów łazienka, hall i przedsionek. Piętro dużego domu składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek. Duża sypialnia posiada dodatkowo indywidualną garderobę. Takie rozwiązania architektoniczne idealnie pasują do potrzeb rodzin z dziećmi.

Zabudowa szeregowa osiedla Słoneczne Zacisze proponuje dwupoziomowe powierzchnie o wielkości 152,20 metrów kwadratowych. Parter zagospodarowany jest na pokój dzienny wraz z jadalnią, która wychodzi na duży, nasłoneczniony taras. Ponadto na parterze znajduje się również kuchnia, pomieszczenie na piec CO, toaleta oraz hall. Atutem omawianej zabudowy jest możliwość swobodnego przejścia z przedsionka do garażu. Na parterze inwestycji szeregowej znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki oraz garderoba.

Słoneczne Zacisze to wiele rozwiązań architektonicznych uwzględniających innowacyjne rozwiązania.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.