Rodzinny Zakątek (Błażejewko k. Poznania)

rodzinny zakątek domy

Nieopodal Poznania, w miejscowości Błażejewko powstało kameralne osiedle o nazwie Rodzinny Zakątek. Najbliższe miesiące przyniosą rozbudowę tego osiedla o kolejne komfortowe domy. Zainteresowanie okolicznych mieszkańców tym rodzajem nieruchomości sprawiło, że inwestycję należy powiększyć. A za sprawą współpracy z Gminą Kórnik, deweloper zadecydował się wybudować również drogę dojazdową, która została wyłożona kostką brukową.

Firmą odpowiedzialną za budowę osiedle jest KM Building. Deweloper szacuje, że już I kwartale 2019 roku do odbioru przez nowych mieszkańców będzie aż 11 szeregowców. Kolejnych 12 powstanie na przestrzenie kilku następnych miesięcy. Szybkie tempo prac sprzyja rozwojowi tego miejsca. Po zakończeniu wszystkich etapów osiedle Rodzinny Zakątek ma liczyć aż 72 domy w zabudowie szeregowej. Optymalna powierzchnia domów szeregowych wynosi od 70 do 86 metrów kwadratowych, a to sprawia, że ceny nieruchomości nie są wysokie. Dlatego też większość najnowszych budynków ma już swoich właścicieli. Mniejsze domy kosztują tylko 285 tys. zł, za większe należy zapłacić 330 tys. zł. Tak atrakcyjna cena kusi mieszkańców Poznania do zamieszkania na przedmieściach. Szeregowce są niemal gotowe – posiadają już dachy i stolarkę okienną. Wkrótce mają rozpocząć się prace wykończeniowe.

W ofercie KM Building wszystkie domy są oddawane do użytku w podwyższonym stanie deweloperskim. Oznacza to, że nowy właściciel dostaje klucz do domu z trzyszybowymi oknami oraz dodatkowo wzmocnionymi drzwiami wejściowymi, a także odgrzewaniem podłogowym i specjalnym piecem gazowym. Ponadto każdy dom ma przygotowane odpowiednie oświetlenie zewnętrzne, ogrodzenie, podjazd dla samochodów i estetycznie przycięty trawnik. Na dolnej kondygnacji domu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i panoramicznym oknem na ogród. Natomiast na piętrze zlokalizowane są sypialnie i główna łazienka. W zależności od preferencji przyszłych mieszkańców, deweloper możne dostosować aranżację domu do potrzeb właściciela i wszystkich domowników.

Osiedle Rodzinny Zakątek posiada również strefy rekreacji, dzięki którym najmłodsi lokatorzy będą mogli swobodnie się bawić. Wygodne piaskownice oraz place zabaw, a także ścieżki spacerowe są niezbędne dla aktywnych rodzin. Domy w angielskim stylu prezentują się elegancko i nowocześnie. Jasna, niemal biała elewacja ciekawie kontrastuje z ciemnym, grafitowym dachem. Piętrowe nieruchomości posiadają wygodne balkony oraz w zależności od wielkości domu, jedno lub nawet 3 miejsca parkingowe. Z czasem osiedle ma wzbogacić się o infrastrukturę handlową i usługową, dzięki której łatwiej będzie zaplanować codzienne obowiązki. Pierwszy sklep ma rozpocząć swoją działalność jeszcze w 2018 roku.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.