Park Rewerendy (Chwaszczyno, k. Gdyni)

Park Rewerendy

Osiedle usytuowane jest przy ulicy Rewerendy w Chwaszczynie i tworzy je dwadzieścia jednorodzinnych domów w zabudowie bliźniaczej. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma deweloperska K&L, która od 2007 roku zajmuje się budową osiedli wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych na terenie całego Trójmiasta. Firma K&L w swojej ofercie posiada również projektowanie wnętrz, a także usługi w zakresie budownictwa ogólnego, ofertę pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, a także wsparcie inwestycyjne dla klienta biznesowego.

Osiedle Park Rewerendy wyróżnia się spośród inwestycji tego typu wyjątkową lokalizacją. Usytuowanie pośród lasów i łąk stwarza możliwości do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i uprawiania rozmaitych sportów. Osiedle łączy w sobie bliskość natury z jednoczesnym komfortowym dojazdem i niedaleką odległością od miasta (centrum Gdyni – 12 kilometrów, granica Gdańska – 15 kilometrów, granica Sopotu – 9 kilometrów).

Osiedle Park Rewerendy posiada w swojej ofercie parterowe i piętrowe domy. Podczas projektowania wewnętrznego układu domów uwzględnia się preferencje klientów. Budynki przekazywane są w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia nieruchomości na życzenie klienta – „pod klucz”.

Domy usytuowane są na działkach o powierzchni od ok. 808 do 1222 metrów kwadratowych. Budynki występują w dwóch wariantach powierzchniowych: 170,08 (w tym garaż o powierzchni – 19,79 m2), a także 253,03 (w tym garaż o powierzchni – 33,46 m2) metry kwadratowe.

W standardzie wykończenia nieruchomości posiadają: instalacje elektryczną (punkty świetlne, gniazda elektryczne, instalację dzwonkową, telewizji satelitarnej i wideodomofonową) i instalacje sanitarną, stolarkę drzwiową i okienną, dach (o drewnianej prefabrykowanej konstrukcji), ściany i posadzki (m.in. wykonane z autoklawizowanego betonu komórkowego).

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.