Osiedle Stróża (Stróża, k. Łodzi)

Niewielka miejscowość w gminie Andrespol wkrótce wzbogaci się o komfortowe osiedle domków jednorodzinnych. Ze względu na bardzo przyjazne otoczenie lasu i wygodną infrastrukturę na przedmieściach Łodzi zainteresowanie nieruchomościami na Osiedlu Stróża jest bardzo duże. Za realizacje inwestycji odpowiada firma P&K Deweloper, która na swoim koncie ma już kilka podobnych inwestycji. W planach jest budowa 12 domów w zabudowie szeregowej oraz 14 domów w zabudowie bliźniaczej. Ich powierzchnia wyniesie od 132 do 160 metrów kwadratowych. Każdy dom posiadać będzie kominek w salonie oraz przestronny ogródek.

Wszystkie nieruchomości powstaną z wykorzystaniem nowoczesnej technologii na bazie tynków wapiennych, które dbają o klimat wewnątrz budynków. Większość tak dużych inwestycji realizowanych na bazie tynków gipsowych. Osiedle Stróża ma odznaczać się ekologicznością, a tynki wapienne są bardziej naturalne oraz zdecydowanie bardziej odporne na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Natomiast do elewacji zostanie wykorzystany styropian grafitowy ze specjalnym systemem ociepleniowym, dzięki czemu zewnętrzne ściany zyskają jeszcze wyższy wskaźnik ochrony przed różnorodnymi zabrudzeniami, które powstają w czasie użytkowania domu.

Kolejnym ważnym punktem podczas prac realizacyjnych jest termoizolacja ścian zewnętrznych, która ma zapewnić pełną prywatność dla mieszkańców poszczególny domów. Wykonawca stawia na klasyczne wykończenie, czyli białą elewację z dodatkami w kolorze grafitu. Ponadto przestronne balkony wykończone będą szklaną balustradą oraz barierką ze stali nierdzewnej, by jednocześnie zadbać o wytrzymałość oraz atrakcyjny wygląd. Prosty, ale zarazem elegancki design świetnie współgra z wyciszającym otoczeniem lasu. Warto dodać, że osiedle jest przyjazne dla środowiska naturalnego ze względu na ekologiczne materiały oraz bliskość terenów zielonych które pozwalają mieszkańcom cieszyć się z codziennego kontaktu z naturą.

Wykonawca ma w planach wybudować nowoczesne osiedle w ciągu kilkudziesięciu miesięcy. Jednopiętrowe segmenty sprawdzą się dla młodych małżeństw, które poszukują wygodniej nieruchomości do osiedlenia się na stałe. Deweloper oznacza się wysoką dbałością o szczegóły i ekologicznymi rozwiązaniami, które mają sprawić, że Osiedle Stróża stanie się modnym miejscem na przedmieściach Łodzi, a dokładniej w miejscowości Stróża u zbiegu ulic Tuszyńskiej, Bocznej i Lnianej. Łatwa komunikacja z centrum miasta zapewni bezproblemowy dojazd do pracy oraz szkoły. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy oraz sklepy. Najbliższa galeria handlowa w Andrespolu oddalona jest o zaledwie 1 km. Szacuje się, że metr kwadratowy nieruchomości na Osiedlu Stróża kosztować będzie niecałe 3 tys. złotych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.