Osiedle Stoczniowców 2 (Warszawa)

Osiedle Stoczniowców 2

Firma Aras Deweloper odpowiada za realizację inwestycji Osiedle Stoczniowców II, która zlokalizowana jest na terenie dzielnicy Warszawy – Wawer. O wyjątkowości tej inwestycji świadczy niewątpliwie lokalizacja. Osiedle Stoczniowców II znajduje się niedaleko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a także Rezerwatu im. Króla Jana III Sobieskiego.

Znakiem rozpoznawczym osiedla jest niska zabudowa, która nadaje dzielnicy charakteru willowego. Nowa inwestycja znajduje się przy ulicy Poprawnej 140 i składa się z 36 lokali w zabudowie bliźniaczej. Budynki znajdują się na działkach, których powierzchnia waha się od 148 do 170 metrów kwadratowych. Metraż nieruchomości wynosi 143,24 metra kwadratowego, z czego 48 metrów kwadratowych przeznaczonych jest na poddasze (powierzchnia użytkowa wynosi 27,63 metra kwadratowego). Domy w zabudowie bliźniaczej składają się z parteru, pierwszego piętra i poddasza. Na pierwszym piętrze zaplanowano pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 35,28 metrów kwadratowych, zaś na pierwszym piętrze usytuowano trzy pokoje.

Inwestycja znajduje się 9 kilometrów od centrum Warszawy, w otoczeniu zieleni. Zaletą osiedla są bez wątpienia: dostępność lokali mieszkalnych w wersji bezczynszowej, a także rozwinięte otoczenie: szkoły, przedszkola, centra handlowe (Las, Promenada), które wpływają na ogólny komfort użytkowania nieruchomości.

Osiedle Stoczniowa II stanowi zamkniętą przestrzeń z pełną infrastrukturą, w tym wewnętrzne drogi, kanalizacja i miejskie media.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.