Osiedle Przyjazne (Poznań)

Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. Z O. O. to rodzinna firma działająca nie tylko na rynku deweloperskim, ale również w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmuje się realizacją inwestycji – domów szeregowych na osiedlu Przyjaznym w Poznaniu. Osiedle położone jest w pobliżu Ławicy – w dynamicznie rozwijającym się Skórzewie, w zachodniej części Poznania.

Osiedle Przyjazne, PoznańDomy szeregowe w wersji skrajnej i środkowej, znajdują się na odrębnych, własnych działkach od 112 do 230 metrów kwadratowych. Nieruchomości posiadają powierzchnie od 64 do 93 metrów kwadratowych. Parter budynków zaadaptowany jest na jasny, przestronny dzienny pokój połączony z aneksem kuchennym. Znajduje się tam wyjście na taras oraz do ogrodu. Na parterze budynku zaplanowano również wc i pomieszczenie gospodarcze.

Pietra domów zostały zaprojektowane na sypialnie i łazienkę. Liczba sypialni zdeterminowana jest rodzajem projektu. Warto nadmienić, że układ ścianek działowych można swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników i zaaranżować wnętrze zgodnie z własnymi preferencjami. Wszystkie pomieszczenia w budyniu posiadają pełną wysokość. W każdym segmencie znajdują się oddzielne ściany nośne, które konstrukcyjnie nie są połączone z pozostałym budynkiem.

Domy szeregowe na Osiedlu Przyjaznym w Poznaniu charakteryzują nowoczesne, energooszczędne budynki, które gwarantują niskie koszty utrzymania.

Atutem omawianej inwestycji jest lokalizacja, a także dostęp do lokalnej infrastruktury. Swobodny dostę do szkół, przedszkoli, służby zdrowia oraz punktów handlowo-usługowych wpływa na komfort mieszkania na osiedlu Przyjaznym.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.