Osiedle Porąbki (Rzeszów)

Rzeszów to miasto pełne perspektyw i ciekawych inwestycji. W związku z tym rozwija się również sektor nowych nieruchomości. Niebawem powstanie komfortowe Osiedle Porąbki, w ofercie którego znajdzie się 28 domów jednorodzinnych w coraz popularniejszej zabudowie szeregowej. Nowa inwestycja mieszkaniowa już teraz budzi spore zainteresowania lokalnej społeczności, choć budowa rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Wiele domów ma już swoich właścicieli, którzy na wyprowadzkę będą musieli poczekać do 2019 roku. Prace budowlane podzielone są na dwa etapy, które mają usprawnić całe przedsięwzięcie. Wszystkie nieruchomości są sprzedawane w stanie deweloperskim.

Osiedle Porąbki to wyjątkowa opcja, która umożliwia zakup domu w Rzeszowie w cenie mieszkania. Średnia cena nieruchomości waha się w granicach 350 tys. zł. Wszystkie domu położone są w pięknym otoczeniu zieleni, a nowoczesna architektura przykuwa uwagę. Każdy z 28 domów jednorodzinnych posiadać będzie własny garaż z utwardzonym podjazdem. Ponadto do dyspozycji lokatorów będą przyjemne ogródki z przestronnymi tarasami. Powierzchnia użytkowa domu to prawie 118 metrów kwadratowych, co czyni nieruchomość bardzo wygodną i jednocześnie pozwala na modyfikację układu pomieszczeń, aby dopasować go do potrzeb nabywcy. Ze względu na bezproblemowy dojazd do centrum miasta Osiedle Porąbki jest świetną opcją dla rodzin, które potrzebują sprawnie przemieszczać się pomiędzy pracą, szkołami oraz miejscami rozrywki. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Natomiast nieopodal osiedla mieści się przedszkole, szkoła podstawowa, dom kultury, market, apteka, placówka pocztowa, kościół oraz przystanek autobusu miejskiej komunikacji, co zaspokoi najważniejsze potrzeby mieszkańców bez konieczności wyjeżdżania w inne rejony Rzeszowa.

Inwestycja realizowana jest przez firmę Modern Deweloper, która stawia na elegancję i proste formy. Projekt przewiduje budowę czterech kompleksów po siedem segmentów szeregowych, które stworzą bardzo funkcjonalne osiedle. Współczesny kształt bryły uzyskano za sprawą prostokątnych ścian. Jasna elewacja w kolorze piaskowca doskonale komponuje się z drewnianą oprawą okien i szklanymi balustrady. Duże okna gwarantuje odpowiedni poziom nasłonecznienia i umożliwiają podziwianie urokliwych krajobrazów. Każdy dom składa się z części dziennej na parterze, którą tworzy przestronny salon oraz otwarta kuchnia. Na parterze znajduje się także garaż na jeden samochód. Poddasze zaadaptowane na część sypialną to trzy wygodne pokoje, które dzięki drzwiom balkonowym są dobrze oświetlone. Na piętrze znajduje się również główna łazienka oraz funkcjonalna garderoba. Wokół osiedla nie brakuje terenów zielonych, co każdemu mieszkańcowi zapewni ciszę i odpoczynek od miejskiego hałasu. Firma Modern Deweloper od lat realizuje ważne inwestycje mieszkaniowe na terenie miasta. Osiedle Porąbki to kolejny ważny projekt, na ukończenie którego czeka wiele rodzin.

 

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.