Osiedle nad Łowiskiem (Śródka, k. Poznania)

Marzysz o domku z ogródkiem? Spędzaniu czasu w ciszy, spokoju i na łonie natury? Wybierz nowopowstające w Śródce koło Kleszczewa Osiedle Nad Łowiskiem.

Gmina Kleszczewo leży w samym centrum Wielkopolski. Obecnie jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc nie tylko do zamieszkania, ale także do wypoczynku na łonie natury. To właśnie na tym terenie, w Śródce, w sąsiedztwie pięknego rozlewiska powstaje kameralne osiedle jedenastu domów w zabudowie bliźniaczej.

Całkowita powierzchnia domów wynosić będzie od 111.6 m kw. do 113.4 m kw. Domy wykonane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych dzięki czemu nabywcy będą mogli się cieszyć lokalem bez zbędnych poprawek i remontów. Ponadto domy są niezwykle funkcjonalne i nowoczesne. Na parterze znajdzie się pokój z aneksem kuchennym, przestronna łazienka – ok. 10 m kw., pralnia, i garderoba. Na piętrze z kolei duża garderoba oraz sypialnia – 42 m kw., którą można modyfikować według własnych upodobań. Do każdego domu przynależy także ogród, którego powierzchnia wynosi od 267.7 m kw. do 417.9m kw.

Największym atutem Osiedla Nad Łowiskiem jest jego lokalizacja. Gmina w ostatnich latach poniosła bardzo duże nakłady na ochronę środowiska, powietrza oraz oczyszczanie ścieków. Jednocześnie Kleszczewo posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę gazową, a system kanalizacji sanitarnej jest systematycznie rozbudowywany. Urokliwa okolica w bliskim sąsiedztwie rozlewiska i terenów zielonych z pewnością przypadnie do gustu osób, które szukają wytchnienia od codziennego zgiełku miasta.

Kolejną zaletą osiedla jest to, że znajduje się w sąsiedztwie takich aglomeracji jak Poznań, Swarzędz, Kórnik czy Środa Wielkopolska. Dzięki temu można zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy bez rezygnowania ze wszystkiego tego, co oferują duże miasta. Bardzo dobra infrastruktura drogowa umożliwia szybki dojazd do centrum Poznania. Do Centrum Handlowego Franowo, IKEI, Galerii M1, Centrum Handlowego Posnania i Jeziora Maltańskiego dojedziemy w zaledwie kilkanaście minut. Umożliwia to drogą szybkiego ruchu S11. Innym sposobem komunikacji jest także autostrada A2, która umożliwia płynny dojazd do Poznania, Lubonia lub Komornik. W kilka minut można dojechać również do Swarzędza. Oprócz tego na terenie gminy funkcjonuje transport zbiorowy, który jest realizowany przez ZTM Poznań oraz Gminę Kleszczewo.

Zakup domku na Osiedlu Nad Łowiskiem będzie idealne także dla rodzin z dziećmi. W tej niewielkiej gminie znajduje się Szkoła Podstawowa w Zimnie, Zespół Szkół w Kleszczewie czy Zespół Szkół w Tulcach. Poza tym gmina oferuje również wiele atrakcji kulturalnych, które odbywają się w halach: widowiskowo-sportowej w Kleszczewie oraz sportowej w Tulcach. To wymarzone miejsce dla małych i trochę większych sportowców. Znajduje się tu kilka boisk, stadion i wcześniej wspomniana hala sportowa. Szczególnie popularną dyscypliną sportu jest tu piłka nożna. Ale aktywność fizyczną można uprawiać także w inny sposób. Liczne tereny zielone sprzyjają długim, rodzinnym spacerom, jeździe na rowerze czy bieganiu.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.