Osiedle domów Habdasówka (Żywiec)

W Żywcu realizowana jest nowoczesna inwestycja mieszkaniowa. Najnowsze osiedle domków jednorodzinnych, które powstaje w rejonie ulicy Habdasówka będzie pierwszy zamkniętym osiedlem w Żywcu. Podwyższony standard ma spełnić oczekiwania wymagających klientów, których w Żywcu jest coraz więcej. Wykonawcą inwestycji jest spółka Besbud Development.

Plan budowy osiedla jest bardzo ambitny. Do końca 2019 roku ma być oddanych do użytku aż szesnaście komfortowych domów. Wszystkie będą miały około 155 metrów kwadratowych powierzchni, dzięki czemu będzie można wydzielić kilka różnych stref i dostosować aranżacje do potrzeb nowego właściciela. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim, by każdy zaplanował wnętrze zgodnie z własnymi upodobaniami. Nieruchomości budowane są z najlepszych materiałów i posiadać będą ogrodzenia oraz brukowane drogi dojazdowe. Wstępne szacunki wskazują, że za koszt całego domu wraz z działką o powierzchni nawet 6 arów oscylować będzie w granicach pół miliona złotych.

Fakt, że w niewielkim mieście powiatowym powstaje osiedle zamknięte budzi duże zainteresowanie mieszkańców. Tego typu inwestycje realizowane są przede wszystkim w dużych aglomeracjach, dlatego chętnych na wyjątkowe domy nie powinno brakować. Zamknięte osiedle to większe poczucie bezpieczeństwa oraz prestiż. Układ inwestycji w Żywcu przywodzi na myśl niewielkie osiedla domków jednorodzinnych w amerykańskich miasteczkach, gdzie willowe dzielnicy cenią sobie spokój i kameralność. Bestbud Development chce, by w Żywcu przy ulicy Habdasówka było miejsce wyjątkowym na mapie całego regionu.

Najmniej takie osiedla nie ma odgradzać mieszkańców od innych części miasta i społeczności, a jedynie zapewnić większe możliwości. Dostęp do przestrzeni publicznej oraz komunikacji miejskiej będzie swobodny, by móc realizować wszelkie codzienne potrzeby. W pobliżu Osiedla Habdasówka nie brakuje sklepów, przychodni, urzędów, szkół czy lokali usługowych, dzięki którym można na bieżąco załatwić wszelkie sprawunki. Biały domy ze spadzistym, grafitowym fachem prezentują się bardzo elegancko. Drewniane dodatki i wysokie okna dodają nowoczesność całej aranżacji. Każdy dom posiadać będzie również garaż i dodatkowy taras oraz przydomowy ogródek, by wspólnie spędzać czas na aktywnością na świeżym powietrzu.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.