Lawendowe Pola (Bnin, k. Poznania)

Lawendowe Pola, Bnin

Osiedle Lawendowe Pola to inwestycja realizowana przez firmę Marcopolo Development, która zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji zarówno budowlanych, jak i przemysłowych.

Osiedle Lawendowe Pola znajduje się w miejscowości Bnin, około 20 minut ekspresową trasą Katowicką od Poznania. Na kompleks mieszkalny składa się jedenaście budynków w zabudowie szeregowej: cztery budynki dwunastorodzinne oraz siedem budynków czterorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą.

Domy czterorodzinne posiadają powierzchnię ok. 90 metrów kwadratowych. Na parterze zaplanowano pokój dzienny, kuchnię, WC, pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap. Na piętrze znajdują się dwa pokoje i łazienka, z kolei poddasze zostało przeznaczone na duży (trzeci) pokój sypialniany.

Domy dwunastosegmentowe posiadają powierzchnię około 85 metrów kwadratowych i składają się z możliwego do zaadaptowania na duży pokój (np. sypialniany) poddasza. Parter przeznaczono na pokój dzienny, kuchnię, WC i pomieszczenie gospodarcze. Projekt parteru uwzględnia 2 pokoje z przeznaczeniem na sypialnię oraz łazienkę.

Osiedle usytuowane jest w malowniczej okolicy, blisko lasów, pól i jezior, co stanowi niezwykłą atrakcję dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Domy są przestronne i jasne. Każda nieruchomość posiada odrębną księgę wieczystą wraz z udziałem w gruncie. Ponadto do każdego z domów przypisane są dwa miejsca parkingowe, bądź garaż z miejscem parkingowym. Warto nadmienić, że osiedle Lawendowe Pola posiada prywatny las, przestronny plac zabaw dla najmłodszych użytkowników osiedla, ławki i zagospodarowane skwery zieleni, a także sieć wewnętrznych uliczek i chodników.

Osiedle Lawendowe Pola to propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli, ale również dla seniorów i wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.