Kuropatwy Park w Warszawie

Kuropatwy Park

Za lasem Kabackim, w południowej części Ursynowa przy ulicy Kuropatwy 28 jest realizowana inwestycja – 20 domów energooszczędnych w zabudowie bliźniaczej. Rozpoczęcie budowy przypadło na drugi kwartał 2014 roku. Zakończenie działań budowlanych deweloper zaplanował na czwarty kwartał 2015 roku.

Osiedle wyróżnia wyjątkowa lokalizacja i malownicza okolica. Inwestycja łączy w sobie krajobraz sielskich łąk z komfortem miejskiego życia. Okolice lasu Kabackiego pozwalają na obcowanie z przyrodą i cieszenie się wyjątkowymi widokami. Zaś liczne ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Osiedle Kuropatwy Park posiada w swojej ofercie lokale o powierzchni od 183.4 do 205.3 metrów kwadratowych, usytuowane na działkach o wielkości od 219 do 308 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń w budynkach waha się od 260 do 280 centymetrów. Domy posiadają od 6 do 8 pokoi. Z kolei garaż znajduje się w bryle budynku. Domy na osiedlu Kuropatwy Park to zabudowa energooszczędna. Warto nadmienić, że budynki od 9 do 20 posiadają możliwość dofinansowania od NFOŚiGW.

Osiedle posiada dogodną lokalizację. Zaledwie 400 metrów od inwestycji znajduje się ulica Puławska z przystankiem Dąbrówka. Z kolei dojazd do najbliższej stacji Metro Wilanowska za pomocą komunikacji ZTM zajmuje około 19 minut. Na dojazd samochodem do wielkich centrów handlowych takich jak Leroy Merlin, House, Auchan, Outlet Fashion oraz sklep sportowy Decathlon potrzeba zaledwie 5 minut.

Nieopodal osiedla znajdują się szkoły i przedszkola, co stanowi duży atut w przypadku rodzin z dziećmi. W pobliżu inwestycji są zlokalizowane różne obiekty sportowe, które sprostają oczekiwaniom miłośników aktywności.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.