Irysowy Dwór w Lublinie

Irysowy Dwór

Osiedle „Irysowy Dwór” stanowi zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej usytuowanych niedaleko centrum Lublina. Inwestycja mieści się pomiędzy ulicami Skowronkową – Irysową i Kwiatów Polnych. Projekt uwzględnia 33 domy, które cechuje elegancja i funkcjonalne rozplanowanie.

Inwestycja posiada w swojej ofercie przestronne domy z ogrodami o powierzchni mieszkalnej od 137 do 183 metrów kwadratowych z garażami i pomieszczeniami gospodarczymi. Projekty domów zostały pomyślane w taki sposób, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom przestrzenie pełne światła. Dodatkowo wykonanie budynków w oparciu o najwyższe standardy pozwala na zaaranżowanie wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami.

Należy nadmienić, że budynki utrzymane są w tradycyjnym stylu i wybudowane w najnowszej technologii z materiałów o najwyższej jakości. Każdy dom znajduje się na ogrodzonej działce. Zaś teren wokół budynków został zagospodarowany.

Domy oddawane są w stanie deweloperskim. Oznacza to, że zostały wykonane podłoża, tynki gipsowe, wszystkie wewnętrzne instalacje, grzejniki, stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, schody żelbetowe, kanał dymowy do kominka oraz piec CO. Dach został pokryty wysokiej jakości dachówką. Balkony, tarasy, a także schody wejściowe pokrywa gres antypoślizgowy. Podjazdy i dojścia do domów zostały wyłożone kostką brukową.

Osiedle „Irysowy Dwór” położony jest nieopodal Szlaku Turystycznego „Dolina Rzeki Ciemięgi”. To miejsce przeznaczone nie tylko dla miłośników przyrody, ale również tych, którzy doceniają komfort mieszkania i kameralną atmosferę. Dookoła osiedla rozciągają się liczne tereny zielone i niskie, jednorodzinne budownictwo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.