Domy w Lesznowoli (pod Warszawą)

Dom Lesznowola

W Gminie Grójec, w Lesznowli powstaje osiedle 28 domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie deweloperskim. Domy znajdują się przy ulicy Leśnej, a także Platanowej. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Tanga. Jest to rodzinna firma, która działa na rynku budowlanym już od 15 lat.

W ramach oferty dostępne są domy o różnych metrażach. Zainteresowani kupnem nieruchomości pod Warszawą, mogą wybierać spośród domów o powierzchni użytkowej od 140 do 200 metrów kwadratowych, które usytuowane są na działkach o wielkości od 1400 do 1550 metrów kwadratowych.

Osiedle domków jednorodzinnych w Lesznowoli to projekty pozwalające na realizację rozmaitych rozwiązań aranżacyjnych. Firma posiada gotowe propozycje domów. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego projektu przez klienta. W ramach oferty dostępne są projekty: Dom Komfortowy, Dom Przestronny, Dom Słoneczny, Dom Wygodny, Dom Doskonały, Dom Uroczy, Dom w sam raz (w kilku odsłonach: I, II itp).

Atutem nieruchomości jest jej wyjątkowa lokalizacja. Lesznowola to okolica pełna lasów. gwarantująca ciszę i spokój mieszkańcom, a także swobodny kontakt z naturą. (W okolicy dostępnych jest ponad 100 kilometrów polnych i leśnych dróg zachęcających do uprawiania joggingu, czy jazdy rowerem). Lesznowola to malownicza okolica, od południa otacza ja rzeka Jeziórka, przy której znajdują się liczne stawy hodowlane. Miejscowość usytuowana jest przy drodze 722, zaledwie 5 kilometrów od Grójca, w kierunku Piaseczna. Dojazd na miejsce, z centrum stolicy zajmuje około 45 minut (w szczycie komunikacyjnym).

Osiedle to posiada dostęp do niezbędnej infrastruktury edukacyjnej (szkoły, przedszkola), zdrowotnej, a także handlowo-usługowej. Walory domków jednorodzinnych usytuowanych poza miastem sprawiają, że jest to miejsce dla osób, które cenią sobie odpoczynek po pracy na łonie przyrody, z dala od zgiełku miasta.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.