Domy szeregowe „Pod Klonami” (Poznań)

Pod klonami

Pod Klonami to inwestycja, która realizuje już trzeci etap swojej budowy. Odpowiedzialna jest za nią firma Echo Investment S. A., będąca jedną z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Z danych dostępnych na stronie spółki wynika, że posiada ona duże doświadczenie w realizacji inwestycji w czterech sektorach runku nieruchomości: budownictwie biurowym i hotelowym, budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych.

Osiedle Małe Naramowice „Pod Klonami” to inwestycja składająca się z 35 dwukondygnacyjnych domów szeregowych, które charakteryzują się doskonałą lokalizacją, a także nowoczesną architekturą. Nieruchomości usytuowane są na działkach o powierzchni od 241 do 518 metrów kwadratowych. Zaś powierzchnia użytkowa domów szeregowych wraz z garażem wynosi od 133 do 141 metrów kwadratowych.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Czarnucha w Poznaniu, w dzielnicy Naramowice, którą charakteryzuje spokój i cisza, a także atrakcyjna okolica, niedaleko lasów i łąk. Jest to doskonały potencjał dla miłośników rekreacji i uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W pobliżu inwestycji znajduje się Rezerwat Żurawiniec.

To co wyróżnia inwestycję domów szeregowych „Pod Klonami” w porównaniu ze starymi częściami osiedla (etap I i II) to przede wszystkim stonowana kolorystyka elewacji domów, jak również konstrukcja umożliwiająca dowolną aranżację wnętrza . Ponadto dzięki zróżnicowanej powierzchni działek, właściciele mogą również swobodnie projektować swoje ogrody.

Tagi:

2 komentarzy do “Domy szeregowe „Pod Klonami” (Poznań)

  1. Bardzo przyjemna kolorystyka zaprezentowanych przez Państwa domów szeregów – często niestety taka zabudowa jest budowana „jak najtaniej” więc o aspektach estetycznych się „zapomina” lub po prostu nie starcza na nie pieniędzy. Cieszy fakt, że są jeszcze firmy, które budują ładne domy szeregowe – o wiele przyjemniej się mieszka na takim osiedlu 🙂

  2. Martyna pisze:

    Montujecie na tych dachach kolektory słoneczne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.