Domy szeregowe Dworzysko w Rzeszowie

domy szeregowe dworzysko

Domy szeregowe w północnej części Rzeszowa to propozycja firmy Edomu Deweloper. Inwestycja sąsiaduje z domami w zabudowie jednorodzinnej.

Kompleks domów szeregowych składa się z dziewięciu dwupoziomowych budynków, z których każdy posiada własny ogród znajdujący się na powierzchni ok. 2 arów. Osiedle powstaje w odległości 5 kilometrów od centrum Rzeszowa.

Przestronne i komfortowe domy składają się z czterech sypialni, garderoby oraz garażu i zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających lokatorach. Powierzchnia domów wynosi 134,26 metra kwadratowego. Projekt budynków łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Bryły charakteryzuje nowoczesny desing.

Domy Szeregowe Dworzysko w Rzeszowie zlokalizowane są nieopodal trasy Rzeszów –Kraków. Umożliwia to dogodny dojazd samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej do wszystkich części miasta. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Dawna Oficyna Dworska z elegancką restauracją. Wzdłuż ulicy Dworzysko rozpościera się piękna aleja, która stanowi pozostałość po dawnym parku Dworskim. Wschodnią stronę ulicy zajmuje starodrzew, który nadaje tej okolicy wyjątkowej atmosfery starego Rzeczowa.

Domy oddawane są w stanie deweloperskim, uwzględniającym wewnętrzne i zewnętrzne wykończenia, a także elementy konstrukcyjne tj. fundamenty zaizolowane przeciwwilgociowo, stropy żelbetowe, ocieplenie styropianem (15 cm), ocieplenie dachu od podstawy do strychu wełną, 6 – cio komorowe okna, przygotowany komin do instalacji kominka, pokrycie blachodachówką, budynek z pustaka (24 cm).

Deweloper planuje przekazanie kluczy mieszkańcom na trzeci kwartał 2016 roku. Cena brutto omawianej nieruchomości wynosi około 415 tysięcy złotych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.