Domy rodzinne w Bojanie (k. Gdyni)

domy jednorodzinne w Bojanie

Inwestycja znajduje się przy ulicy Promiennej w Bojanie. 22 domy jednorodzinne to przedsięwzięcie, za które odpowiedzialny jest deweloper Polnard.

Domy jednorodzinne o wielkości 149,66 metrów kwadratowych posiadają bliźniaczą zabudowę i znajdują się na działkach o powierzchni około 500 metrów kwadratowych. W każdym budynku zostało zaprojektowanych 5 pokoi.

Bojano to malownicza miejscowość znajdująca się kilka kilometrów od centrum Gdyni. Można dostać się tam samochodem, (dzięki doskonałemu połączeniu drogowemu), a także komunikacją miejską.

Atrakcją domów w tej okolicy jest bardzo malowniczy pofałdowany teren, na którym znajdują się liczne oczka wodne. Nieopodal działek swój bieg zaczyna Rzeka Kacza, która ujście do morza ma w Gdyni Orłowie, bardzo blisko molo i klifu.

Domy w Bojanie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby na co dzień oszczędzać energię. W budynkach zamontowano stojący piec gazowy kondensacyjny połączony z kolektorami słonecznymi, które znajdują się na dachu budynku. Ponadto zamontowano wysokiej jakości okna, a także zadbano o dobrą izolację cieplną. W cześci domu (w wiatrołapie, łazience, częściowo w kuchni i salonie) zamontowano ogrzewanie podłogowe.

W budynkach znajdują się instalacje, które poprawiają komfort użytkowania budynku i wpływają na jakość mieszkania. Domy wyposażone są w system centralnego odkurzania, a także instalację alarmową. W ogrodzie, na trawniku zamontowano instalację zraszacza. W domach znajdują sie drewniane schody, a także poddasze użytkowe, które można dowolenie zaaranżować.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.