Domy Marzeń (Nowy Sącz)

Marzenie o posiadanie własnego domu można spełnić budując nieruchomość od postaw lub decydując się na gotową nieruchomość od dewelopera. Coraz więcej film budowlanych realizuje inwestycje, skupujące się na domach jednorodzinnych bądź szeregowcach. Przykładem jest osiedle przy Długoszowskiego w Nowym Sączu. Nowe osiedle willowe o nazwie Domy Marzeń ma spełnić oczekiwania wymagających klientów, którzy poszukują funkcyjnego i atrakcyjnego domu w dogodnym położeniu. Budynki mają być gotowe jeszcze w tym roku.

Atrakcyjna lokalizacja osiedla to duża zaleta tego miejsca, gdyż zapewnia wygodny dojazd do różnych części miasta. Inwestycja składa się z sześciu domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterech w zabudowie szeregowej. Co ważne, wszystkie domy oddzielono od siebie wzmocnionymi ścianami o grubości 54 cm, by zapewniać jeszcze lepszą izolację oraz wygłuszenie. Dzięki temu nie usłyszymy rozmów sąsiadów. Wszystkie wile liczyć będą około 130 metrów kwadratowych. Taka przestrzeń daje szerokie pole do aranżacji. Inwestycja ma być też przyjazna dla środowiska naturalnego, dlatego domy wyposażono w specjale kondensacyjne piece gazowe, które charakteryzują się zamkniętą komorą spalania i mniejszą emisyjnością szkodliwych gazów do atmosfery.

W ramach budowy osiedla wykonawca ma przygotować drogi dojazdowe oraz pełne oświetlenie ulic. Wszystkie budynki posiadać będą przydomowe garaże. Dodatkowa warstwa wełny mineralnej ma zagwarantować ciepło nawet w najbardziej mroźne nocne. Również w celu oszczędzania energii i ciepła zastosowano trzyszybową stolarkę okienną z PCV. Drzwi wejściowe także są ocieplone oraz wygłuszone. Jasne elewacja i grafitowy dach to modny i ponadczasowy design. W pobliżu ul. Długoszowskiego znajdują się szkoły, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej, dlatego większość codzienny spraw można załatwiać na miejscu lub bezproblemowo dojechać do centrum miasta. Niemniej ze względu na przydomowy ogródek rodzinne spędzenia czasu będzie jeszcze przyjemniejsze. Teren można dowolnie zagospodarować, np. na plac zbaw dla najmłodszych lub mini siłownię na świeżym powietrzu.

Osiedle Domy Marzeń oferuje podwyższony standard nieruchomości w stanie deweloperskim. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 4 tys. złotych. Koszt pojedynczego segmentu to około 500 tys. złotych. W cenie jest już pełne przygotowanie instalacji domowych oraz podjazdu garażowego. Taka inwestycja od początku budziła zaciekaniem wśród mieszkańców Nowego Sącza, którzy szukali większej przestrzeni, nowoczesnych budynków oraz dobrej lokalizacji ze wszelkimi udogodnieniami miasta. W zaledwie 10 minut pieszo można dojść do galerii handlowej i zrealizować wszelkie codzienne sprawunki. Nic więc dziwnego, że większość Domów Marzeń ma już nowych właścicieli.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.