Domy hybrydowe (Trzaskowo k. Poznania)

domy hybrydowe

Projekt domów hybrydowych w Trzaskowie koło Poznania bierze udział w konkursie „Najlepsza Inwestycja 2017”. Jest to specjalnie zaprojektowana enklawa domów ekologicznych, którą charakteryzuje nowoczesność oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii. Domy usytuowane są na odrębnych działkach. Projekt uwzględnia również wspólną dla wszystkich mieszkańców przestrzeń, która sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Oferta składa się z 22 nowych domów typu wolnostojącego. Inwestycje oddano do użytkowania w drugim kwartale 2017 roku.

Powierzchnia działek, na których znajdują się domy wynosi (w zależności od usytuowania) 1200 bądź 2500 metrów kwadratowych. W ofercie Domów Hybrydowych znajduje się ich kilka typów np. Sport Line Duo, Business Line, Light, Duo. Inwestor zaznacza, że każdy Dom Hybrydowy powstaje na indywidualne zamówienia klienta, na specjalnie wybranej przez niego działce budowlanej.

Oferta Domów Hybrydowych składa się z: czterech domów 3-pokojowych (o powierzchni od 117 do 130 metrów kwadratowych), trzynastu domów 4-pokojowych (o powierzchni od 135 do 290 metrów kwadratowych), dwóch domów 5-kojowych (o powierzchni od 214 do 217 metrów kwadratowych), a także trzech inwestycji składających się z 6-pokoi (o powierzchni od 209 do 234 metrów kwadratowych). Deweloper przewidział również dla każdego domu miejsce postojowe. Cena nieruchomości wynosi od 339 tys. złotych.

Osiedle Domów Hybrydowych będzie chronione przez monitoring. Na wspólnych przestrzeniach, w celu zminimalizowania kosztów, zaplanowano latarnie zasilane energią słoneczną. W ramach ekologicznych rozwiązań zainstalowano wspólne zbiorniki na wodę oraz kosze segregacyjne najnowszej technologii.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.