4 Pory Roku (Gowarzewo, k. Poznania)

4 pory roku, osiedle, Gowarzewo

Kolejna inwestycja powstaje niedaleko Poznania. W pobliskim Gowarzewie budowane jest nowoczesne osiedle domków szeregowych. Komfortowe nieruchomości mają stać się oazą dla rodzin z Poznania, które poszukują spokojnego miejsca do osiedlenia się, ale bez utraty dostępności do infrastruktury stolicy Wielkopolski. Pierwsze domy będą gotowe jeszcze w tym roku.

Osiedle o nazwie 4 Pory Roku budowanej jest przy ulicy Zimowej. W pierwszym etapie powstanie 6 budynków, który stworzą 24 lokale mieszkalne. Inwestor zapewnia, że każde będzie gwarantować prywatność i swobodę mieszkania. Ich powierzchnia wyniesie około 89 metrów kwadratowych, co pozwoli na różnorodną aranżację każdego domu. Atutem inwestycji w Gowarzewie jest atrakcyjne otoczenie oraz niewielka odległość do Poznania – zaledwie 5 km. Niedaleko jest również do Swarzędza – 7 km od.

Za realizację inwestycji odpowiada spółka Global GT. W planach dewelopera jest zapewnienie przyszłym właścicielom możliwości decydowania o układzie pomieszczeń, ale na wstępie wszystkie domy mają wydzieloną strefę dzienną i nocną. Na parterze znajdzie się funkcjonalny salon z aneksem kuchennym i toaletą, a na piętrze – główna łazienka i 3 sypialnie. Firma Global GT realizuje wszystkie inwestycje w podwyższonym stanie deweloperskim, nie inaczej będzie w przypadku Osiedla 4 Pory Roku.

Każda nieruchomość wyposażona będzie w trzyszybowe okna, antywłamaniowe drzwi wejściowe, ogrzewanie podłogowe oraz energooszczędny kocioł kondensacyjny, co pozwoli zapewnić niższe rachunki. Ponadto w ofercie dewelopera na życzenia klienta jest montaż specjalnych rolet z silnikami elektrycznymi. Wszystkie domy będą posiadały swój własny ogródek, idealny na miłe spędzania czas w gronie najbliższych na świeżym powietrzu. Jasna elewacja i ciemno szare elementy gwarantują ponadczasową elegancję.

Z myślą o niezbędności samochodu w tym rejonie, nieopodal drzwi wejściowych zostanie przygotowane miejsce parkingowe. Dojazd do centrum Poznania nie powinien zająć więcej niż 20 minut, a dostępność do trasy S5, S11 oraz autostrady A2 pozwoli na wygodne podróżowanie do dalszych rejonów Polski. Miejscowość posiada też linie komunikacji miejskiej, dzięki którym nawet bez własnego auta można dojechać do Poznania. Jednak obecność sklepów, punktów medycznych oraz szkół, przedszkoli i żłobków umożliwia załatwianie na miejscu najważniejszych spraw życia codziennego.

Firma Global GT w projekcie inwestycji uwzględniła też stworzenie dróg dojazdowych wraz z kanalizacją deszczową. Nie zabranie też placów zabaw dla najmłodszych oraz specjalnego oświetlenie zewnętrznego. Do pierwszych domów będzie można wprowadzić się już w III kwartale 2019 roku. Kolejne miesiące przyniosą budowę następnych nieruchomości. W sumie całe osiedle liczyć będzie aż 44 domy, dzięki czemu wiele rodzin będzie mogło osiedlić się tu na stałe.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.